WOW NFZ logo Wielkopolski Odddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Komunikaty Prasowe

Artykuł nr: 18541 z dnia 08 kwietnia 2024Drukuj

Zamknięcie Sali Obsługi Klientów przy ulicy Piekary w Poznaniu

Uprzejmie informujemy, że Sala Obsługi Klientów Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ przy ul. Piekary 14/15 w Poznaniu czynna będzie do piątku 12 kwietnia. Po tym terminie zapraszamy wszystkich klientów, którzy chcą skorzystać z usług Sali Obsługi Klienta w Poznaniu do naszej siedziby przy ul. Grunwaldzkiej 158. Przypominam, że w SOK-ach można między innymi złożyć wniosek i odebrać Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), potwierdzić profil zaufany oraz wniosek o zaopatrzenie w wyroby medyczne czy podpisać umowę na dobrowolne ubezpieczenie.

Wydziały WOW NFZ, które znajdują się przy ul. Piekary 14/15 nadal będą działać w tej lokalizacji. Pracownicy merytoryczni m.in.  Działu Skarg, Wniosków i Informacji, Wydziału Współpracy Międzynarodowej, Działu Uprawnień Świadczeniobiorców są do dyspozycji klientów w dotychczasowym miejscu.

Taka organizacja obsługi Klientów WOW NFZ będzie obowiązywać do czasu zmiany siedziby Funduszu w Poznaniu. Po przeprowadzce z ulicy Piekary, w nowej lokalizacji zostanie uruchomiona druga Sala Obsługi Klientów, oprócz tej, działającej przy ul. Grunwaldzkiej 158. O nadchodzących zmianach będziemy informować na bieżąco.

125
130
Wielkopolska Izba Lekarska
Okregowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu
Główny Inspektoriat Farmaceutyczny
eWUŚ
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Narodowy Program Ochrony Antybiotyków
Ratownictwo Medyczne
Akademia NFZ
Wielkopolska Okręgowa Izba Aptekarska
Liczy się każdy oddech
Poznańskie Pudełko Życia
Poszkodowani w misjach
ENED
Statystyka JPG
Placówka zdrowia przyjazna kombatantom
ePUAP
Komunikaty dla uzdrowisk
158