WOW NFZ logo Wielkopolski Odddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Dla Pacjenta

Podstrona serwisu WOW NFZ zawierająca informacje przeznaczone dla Pacjenta.

Artykuł nr: 10825 z dnia 20 sierpnia 2014Drukuj

Dziecko w NFZ...

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Z przyjemnością oddajemy do Waszego użytkowania nowy serwis, poświęcony świadczeniom zdrowotnym dostępnym w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego tylko dla dzieci - tych malutkich i tych całkiem już dużych.

Serwis powstał z myślą o Rodzicach i Opiekunach, którzy - jak wiadomo - na nadmiar czasu nie narzekają i z pewnością docenią możliwość znalezienia informacji o leczeniu swoich dzieci i placówek udzielających konkretnych świadczeń w jednym miejscu. Poza informacjami o świadczeniach, np. POZ - podstawowej opiece zdrowotnej, rehabilitacji, leczeniu uzdrowiskowym - znajdują się tu również inne informacje, dotyczące tak ważnych zagadnień, jak zgłoszenie dziecka do ubezpieczenia zdrowotnego czy opieka w szkole.

Zapraszamy do dzielenia się z nami uwagami na temat funkcjonowania serwisu – jeśli macie Państwo propozycje informacji, które jeszcze powinny być tu zamieszczone – napiszcie do nas: rzecznik.prasowy@nfz-poznan.pl.

Liczymy, że serwis „DZIECKO w NFZ” – jak każda nowość, będzie z biegiem czasu coraz bardziej doszlifowany do potrzeb odbiorców.

Poniżej znajduje się lista omówionych zagadnień. Otwierając je, przeczytacie Państwo opis oraz znajdziecie linki do placówek udzielających poszczególnych świadczeń.