WOW NFZ logo Wielkopolski Odddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Ogłoszenia o zamówieniach publicznych

Artykuł archiwalny nr: 15827 z dnia 15 lipca 2020Drukuj

Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej dla WOW NFZ do budynku przy ul. Piekary 14/15 w Poznaniu – ZP.261.9.2020 [A]

Ogłoszenie o zamówieniu

„Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia do budynku przy ul. Piekary 14/15 w Poznaniu” – ZP.261.9.2020

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiający, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów przekazu danych.

Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca niniejszego postępowania – „Dostawa energii elektrycznej dla Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia do budynku przy ul. Piekary 14/15 w Poznaniu” - numer postępowania ZP.261.9.2020 opublikowane są na platformie.

Wejście na platformę poprzez link:  https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl

 

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji zawiązanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 25 72 223 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

 

125
130
Wielkopolska Izba Lekarska
Okregowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu
Główny Inspektoriat Farmaceutyczny
eWUŚ
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Narodowy Program Ochrony Antybiotyków
Ratownictwo Medyczne
Akademia NFZ
Wielkopolska Okręgowa Izba Aptekarska
Liczy się każdy oddech
Poznańskie Pudełko Życia
Poszkodowani w misjach
ENED
Statystyka JPG
Placówka zdrowia przyjazna kombatantom
ePUAP
Komunikaty dla uzdrowisk
158