WOW NFZ logo Wielkopolski Odddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Dla Pacjenta

Podstrona serwisu WOW NFZ zawierająca informacje przeznaczone dla Pacjenta.

Artykuł nr: 10825 z dnia 20 sierpnia 2014Drukuj

Dziecko w NFZ...

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Z przyjemnością oddajemy do Waszego użytkowania nowy serwis, poświęcony świadczeniom zdrowotnym dostępnym w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego tylko dla dzieci - tych malutkich i tych całkiem już dużych.

Serwis powstał z myślą o Rodzicach i Opiekunach, którzy - jak wiadomo - na nadmiar czasu nie narzekają i z pewnością docenią możliwość znalezienia informacji o leczeniu swoich dzieci i placówek udzielających konkretnych świadczeń w jednym miejscu. Poza informacjami o świadczeniach, np. POZ - podstawowej opiece zdrowotnej, rehabilitacji, leczeniu uzdrowiskowym - znajdują się tu również inne informacje, dotyczące tak ważnych zagadnień, jak zgłoszenie dziecka do ubezpieczenia zdrowotnego czy opieka w szkole.

Zapraszamy do dzielenia się z nami uwagami na temat funkcjonowania serwisu – jeśli macie Państwo propozycje informacji, które jeszcze powinny być tu zamieszczone – napiszcie do nas: rzecznik.prasowy@nfz-poznan.pl.

Liczymy, że serwis „DZIECKO w NFZ” – jak każda nowość, będzie z biegiem czasu coraz bardziej doszlifowany do potrzeb odbiorców.

Poniżej znajduje się lista omówionych zagadnień. Otwierając je, przeczytacie Państwo opis oraz znajdziecie linki do placówek udzielających poszczególnych świadczeń.

125
130
Wielkopolska Izba Lekarska
Okregowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu
Główny Inspektoriat Farmaceutyczny
eWUŚ
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Narodowy Program Ochrony Antybiotyków
Ratownictwo Medyczne
Akademia NFZ
Wielkopolska Okręgowa Izba Aptekarska
Liczy się każdy oddech
Poznańskie Pudełko Życia
Poszkodowani w misjach
ENED
Statystyka JPG
Placówka zdrowia przyjazna kombatantom
ePUAP
Komunikaty dla uzdrowisk
158