WOW NFZ logo Wielkopolski Odddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

Komunikaty

Artykuł nr: 16239 z dnia 24 lutego 2021Drukuj

Zmiana siedziby Delegatury WOW NFZ w Kaliszu od 1 marca 2021 r.

  • Po 20 latach kaliska Delegatura WOW NFZ przeprowadza się z ul. Kolegialnej 4 na Skarszewską 42A.

  • W nowej lokalizacji podniesie się komfort obsługi klientów. Będzie bardziej dostępna dla seniorów i osób niepełnosprawnych.

  • Delegatura zacznie działać przy ul. Skarszewskiej od 1 marca.

W nowej siedzibie możliwa będzie bardziej komfortowa obsługa klientów. Dzięki osobnemu wejściu z przyziemia i windzie, której nie było w dawnej lokalizacji, jest ona dostępna dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

Siedziba wraz z Salą Obsługi Klienta znajduje się w budynku położonym w pobliżu innych placówek ochrony zdrowia (Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Toruńskiej, Oddziału Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Kaliszu, Stacji Krwiodawstwa oraz Wydziału Medycznego PWSZ), dobrze skomunikowanym ze wszystkimi dzielnicami miasta.

Lokalizacja w przyziemiu oraz sposób aranżacji pomieszczeń zostały zaprojektowane m.in. z myślą o osobach niepełnosprawnych. Sala obsługi klienta będzie nowoczesna i przestronna. Jest tu także klimatyzacja oraz osobna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – wylicza Helena Małgorzata Rokicka, kierownik delegatury WOW NFZ w Kaliszu. – Obok budynku są miejsca parkingowe, w tym wydzielone dla osób z niepełnosprawnością. Wszystko to, zgodnie z przyjętą przez NFZ strategią, podniesie standard obsługi klientów oraz ułatwi im szybkie i komfortowe załatwianie takich spraw, jak: potwierdzanie profilu zaufanego, logowanie na konto IKP, wydawanie kart EKUZ, potwierdzanie zleceń na wyroby medyczne.

Delegatura przy ul. Skarszewskiej 42A w Kaliszu będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Numery telefonów do delegatury pozostają bez zmian. Osobne wejście znajduje się z tyłu wejścia głównego do budynku.

Ze względu na sytuację epidemiczną, obsługa klientów odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Nad ich przestrzeganiem czuwa koordynator obsługi klientów. Przy jednym stanowisku obsługiwana jest jedna osoba, klienci muszą mieć zakryte usta i nos oraz dezynfekować ręce. Pracownicy NFZ pracują za szybami ochronnymi.

 

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej WOW NFZ

125
130
Wielkopolska Izba Lekarska
Okregowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu
Główny Inspektoriat Farmaceutyczny
eWUŚ
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Narodowy Program Ochrony Antybiotyków
Ratownictwo Medyczne
Akademia NFZ
Wielkopolska Okręgowa Izba Aptekarska
Liczy się każdy oddech
Poznańskie Pudełko Życia
Poszkodowani w misjach
ENED
Statystyka JPG
Placówka zdrowia przyjazna kombatantom
ePUAP
Komunikaty dla uzdrowisk
158