WOW NFZ logo Wielkopolski Odddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia

  • A
  • A+
  • A++

ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE KONTRAKTOWANE ODRĘBNIE

Artykuł nr: 12578 z dnia 13 marca 2017Drukuj

Świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie – konkurs ofert - komunikat w sprawie szkolenia dotyczącego postępowań konkursowych

Komunikat w sprawie szkolenia dotyczącego postępowań konkursowych mających na celu zawarcie umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej

w rodzaju świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie

W związku z ogłoszeniem postępowań konkursowych mających na celu zawarcie umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych od dnia 1 lipca 2017 roku w zakresie:

  • dializoterapia otrzewnowa

oraz planowanym ogłoszeniem postępowań konkursowych w zakresie hemodializoterapii, Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Poznaniu zaprasza na szkolenie dotyczące ww. zakresów świadczeń, które odbędzie się w dniu 15 marca 2017 roku o godz. 9:00 w Centrum Kongresowym Hotelu IOR przy ul. Węgorka 20 w Poznaniu – sala konferencyjna B (1 piętro).

Jednocześnie WOW NFZ w załączeniu przedstawia wybrane akty prawne obowiązujące w rodzaju świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie celem zapoznania się z ich treścią oraz aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.

  • Zarządzenie Nr 73/2016/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 30 czerwca 2016 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie (ze zm.),
  • Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (ze zm.)
  • Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 5 sierpnia 2016 r. w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (ze zm.).

Pliki do pobrania

  PODSTAWY PRAWNE  [19619KB]
125
130
Wielkopolska Izba Lekarska
Okregowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu
Główny Inspektoriat Farmaceutyczny
eWUŚ
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu
Narodowy Program Ochrony Antybiotyków
Ratownictwo Medyczne
Akademia NFZ
Wielkopolska Okręgowa Izba Aptekarska
Liczy się każdy oddech
Poznańskie Pudełko Życia
Poszkodowani w misjach
ENED
Statystyka JPG
Placówka zdrowia przyjazna kombatantom
ePUAP
Komunikaty dla uzdrowisk
158